На овој радионици ћете имати прилику да у пракси примените све оно што сте научили на радионици Технике правилног учења. Конкретно, уз помоћ научених техника, заједно са руководиоцима радионице ћете проћи кроз одабране лекције из предмета Упоредна правна традиција и Увод у право. На овај начин радионица ће бити двоструко корисна: помоћи ће вам да откријете која техника учења вам најбоље ”лежи” у пракси, а исто тако ћемо вас упознати са једним од првих предмета на које ћете наићи током прве године студирања. За радионицу је потребно понети оловке, маркере, свеске (или празне листове папира), као и уџбеник из Увода у право и Упоредне правне традиције (ако неко нема уџбеник зато што је самофинансирајући студент који још увек чека поделу уџбеника, биће обезбеђене фотокопије лекција).

Трајање радионице: 1h

Руководиоци радионице